Topfunctionaris Primair Onderwijs- meerdere besturen

Discussie gestart door WijnhoffWijnhoff .
Begonnen op . Geplaatst in categorie: Sectorale onderwerpen.

Topfunctionaris in het PO werkzaam bij meerdere besturen.

Dienen deze afzonderlijk te worden genormeerd?


Artikel 1.6a stelt dat de totale bezoldiging niet boven de maximale bezoldiging uit mag komen.
Hoe werkt dit samen met sectorale bezoldigingsmaxima?

Log In of Registreer om te reageren.