Anticumulatie

Discussie gestart door RvanturnhoutRvanturnhout .
Begonnen op . Geplaatst in categorie: Topfunctionarissen.

Beste heer of mevrouw,

Klopt het dat de anticumulatie bepaling conform artikel 1.6a van de WNT alleen van toepassing is op nieuwe dienstbetrekkingen die door de topfunctionaris zijn aangegaan op of na 1 januari 2018, waardoor het anticumulatiebeginsel voor de bestaande dienstbetrekkingen niet van toepassing is?


Bestaan er in relatie tot de toepassing van de anticumulatie bepaling conform artikel 1.6a van de WNT uitzonderingen als er sprake is van een contractverlenging van een bestaande arbeidsovereenkomst die voor 1 januari 2018 ia aangegaan met de topfunctionaris?

Reacties

Deze discussie is gesloten.