Afkoopsom detacheringsbureau - topfunctionaris zonder dienstbetrekking

Discussie gestart door RTurnvRTurnv .
Begonnen op . Geplaatst in categorie: Topfunctionarissen.

In 2018 heeft een WNT-instelling een doorlopend contract met een detacheringsbureau van een topfunctionaris afgekocht. Vanaf 2019 wordt de topfunctionaris rechtstreeks (dus zonder detacheringsbureau) ingehuurd door dezelfde WNT-instelling.
Dient de afkoopsom die de WNT-instelling met het detacheringsbureau in 2018 is overeengekomen te worden gezien als bureaukosten zoals bedoeld artikel 2a lid c ?
Het betreft sec een vergoeding voor de afkoop van het contract met het detacheringsbureau en betreft geen vergoeding voor de bureaukosten.  

Reacties

  • De reactie van HelpdeskWNTHelpdeskWNT .
    Lid van de Redactie Min. BZKArray Reactie geschreven op .
    Wij begrijpen uit uw vraag dat de afkoopsom bedoeld is als schadevergoeding van de WNT-instelling aan het detacheringsbureau vanwege de voortijdige beëindiging van de inhuur. Voor zover dit het geval is, wordt deze schadevergoeding niet gezien als bureaukosten zoals bedoeld in artikel 2a, eerste lid, onder c van de Uitvoeringsregeling.
Log In of Registreer om te reageren.