Niet-topfunctionarissen bij dienstverband voor een deel van het jaar

Discussie gestart door arnebrentjesarnebrentjes .
Begonnen op . Geplaatst in categorie: Bezoldiging.

Vraagje over artikel 4.2 over de publicatie van niet-topfunctionarissen.

In het tweede lid staat dat je moet omrekenen naar een full time dienstverband maar dit artikel kent geen pendant van artikel 2.1 derde lid voor wel-topfunctionarissen over omrekening naar een vol jaar bij een dienstverband korter dan een jaar.

Nu heb ik een full timer die na 8 maanden uit dienst ging en 135.000 euro als bezoldiging had.

Mag ik nu zeggen dat is minder dan 179.000 dus niet vermelden?

Of moet ik toch zeggen het is meer dan 8/12 van 179.000 dus wel vermelden?

Reacties

  • De reactie van HenkJanvandenBoschHenkJanvandenBosch . Axyos WNT Advies
    Reactie geschreven op .
    Vermelden is in deze situatie (artikel 4.2 WNT) niet nodig omdat de bezoldiging lager is dan 179.0000. Er wordt bij het toetsen aan de norm uitsluitend een correctie toegepast voor deeltijdfuncties.
  • De reactie van HelpdeskWNT#1HelpdeskWNT#1 .
    Lid van de Redactie Min. BZKArray Reactie geschreven op . ( juni 2017 aangepast . )
    De Helpdesk ondersteunt deze reactie.

Deze discussie is gesloten.